czwartek, 20 czerwca 2024 r. imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Msza św. - niedziela 11:30

Zapowiedzi Wydarzeń

Intencje Mszy św.

Zapowiedzi wydarzeń

Uroczystość komunijna klas III w roku 2025 odbędzie się w niedzielę 25 maja, a w roku 2026 w niedzielę 10 maja.

11 Niedziela zwykła/ 16. 06. 2024 /

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy przed wieczorną Mszą św. o godz. 17,15.
  2. W poniedziałek młodzież nasza udaje się do Pelplina na spotkanie ogólno-diecezjalne "Przystań".
  3. Po wieczornej Mszy św. w poniedziałek zapraszam na spotkanie uczestników Kręgu Biblijnego.
  4. W tym tygodniu kończy się rok szkolny. Dzieci i młodzież zapraszam na Msze św. z okazji zakończenia roku szkolnego, które sprawowane będą w czwartek. Na godz. 8,30 zapraszam uczniów klas V - VIII i klasy licealne, a na godz. 12,00 zapraszam uczniów klas młodszych I - IV. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w Eucharystii, by podziękować za łaski i doświadczenia minionych miesięcy. Jednocześnie zachęcam wszystkich, by przygotowali się do godnego uczestnictwa we Mszy św. i odprawili sobie spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego. Należy oczyścić serce przy konfesjonale przed czwartkiem. Okazja ku temu będzie też w środę od godz. 16,00. Do wspólnego dziękczynienia zapraszam też nauczycieli i rodziców.
  5. Zbliża się czas tradycyjnej pieszej pielgrzymki do Wejherowa W pierwszą sobotę lipca, tj. 6.07., wędrować będziemy do Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia na Duszy i Ciele. Już dziś zapraszam do udziału w pielgrzymce.
  6. W czwartek 27. 06., w dzień M B Nieustającej Pomocy, głównej patronki diecezji odbędą się piesze pielgrzymki do kościołów, w których obchodzony jest tego dnia odpust. W naszym dekanacie gniewińskim taka pielgrzymka odbędzie się z kościoła św. Józefa w Zwartowie do kościoła w Brzeźnie Lęborskim. Długość trasy to około 10 kilometrów. Rozpoczęcie pielgrzymki w Zwartowie o godz. 17.00. Uroczysta Msza św. ku czci MB Nieustającej Pomocy będzie tam sprawowana o godz. 20.00. Całość zakończy się  Apelem Jasnogórskim. Serdecznie zapraszam do licznego uczestnictwa zarówno w pielgrzymce jak i w samej Mszy św. w jedności z całą diecezją.
  7. W przyszłą niedzielę szkoły salezjańskie w Kniewie organizują festyn. Szczegółowy program podany jest w gablotce.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę proszeni są parafianie według ustalonej kolejki.
  9. Składam serdeczne podziękowanie parafianom, którzy posprzątali kościół. Wszystkim dziękuję za wspólnotę modlitwy i dzisiejszą obecność na Eucharystii oraz za złożone ofiary.

Intencje Mszy św. / 16. 06. – 23. 06. 2024 /

Niedziela, 16. 06.

7:30    z okazji urodzin Bartosza i Mariusza z prośbą o bł. Boże

9:00   za ++ Elżbietę i Erwina, dziadków i ++ z rodz. Wierzbickich i Marszewskich