czwartek, 19 września 2019 r. imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Msza św. - niedziela 11:30

Zapowiedzi Wydarzeń

Intencje Mszy św.

Zapowiedzi wydarzeń

Pielgrzymka

Planowany na wrzesień wyjazd parafialny odbędzie się w dniach 14 - 21. 09 br. Interesująca trasa wiedzie przez Włochy, Szwajcarię i Francję. Zainteresowanych prosimy o kontakt w biurze parafialnym.

24 Niedziela zwykła / 15. 09. 2019 /

1. Dzisiaj na grobach poległych w czasie "Marszu śmierci" w Rybnie, o godz. 14,00, rozpoczną się obchody upamiętniające te tragiczne wydarzenia. Po części artystycznej i apelu poległych celebrowana będzie tam Msza św.
  2. We wtorek, w rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę, przypada dzień pamięci i modlitw za Polaków prześladowanych, zesłanych i pomordowanych na Wschodzie.
  3. W środę przypada liturgiczne święto ku czci św. Stanisława Kostki, patrona Polski.
  4. Rodziców dzieci klas III, które rozpoczynają przygotowanie do pełnego uczestnictwa we Mszy św. informuję, że w roku Eucharystii w rodzinie, w każdym miesiącu spotykają się też rodzice. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 28. 09., po wieczornej Mszy św.
  5. W przyszłą niedzielę w godz. 11,30 - 14,30 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na odcinku Gniewino, od ul. Słonecznej - do Prusewa przez Bychowo, gdyż odbywać się będą zawody kolarskie.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę proszeni są parafianie według ustalonej kolejki.
  7. Pragnę serdecznie podziękować parafianom, którzy posprzątali kościół. Dziękuję za prace porządkowe. Wszystkim dziękuję za dzisiejszą wspólnotę modlitwy oraz za złożone ofiary.

Intencje Mszy św. / 15. 09. – 22. 09. 2019 /

Niedziela, 15. 09.

7:30     z okazji rocz. ślubu Marleny i Mariusza z prośbą o bł. Boże

9:00     z okazji urodzin Antoniego z prośbą o bł. Boże