sobota, 23 stycznia 2021 r. imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Msza św. - niedziela 11:30

Zapowiedzi Wydarzeń

Intencje Mszy św.

Zapowiedzi wydarzeń

W czasie trwającej epidemii koronawirusa wszystkie Msze św. z naszego kościoła transmitowane są za pośrednictwem internetu.

Trwa  akcja ratowania zdrowia małej Laury. Czynne jest konto SMS-owe. Można wysyłać SMS na numer 72052 z dopiskiem Laura.

3 Niedziela zwykła / 24. 01. 2021 /

1. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie rodziców dzieci klas III.
  2. W najbliższych dniach sprawowane będą o godz. 19,00 dodatkowe Msze św. w intencji rodzin z Gniewina. Zapraszam do wspólnego kolędowania. Spotkanie odbędą się w kilku grupach. W poniedziałek zapraszam parafian z ulic znajdujących się w części wioski na odcinku od strony Mierzyna do kościoła, we wtorek rodziny na odcinku od kościoła do ośrodka zdrowia, w środę część osiedla - rodziny z bloków 5 - 13, a w czwartek pozostałą część osiedla.
  3. W przyszła niedzielę podczas sumy parafialnej śpiewać będzie chór "Appassionato".
  4. Po Mszach św. w przyszłą niedzielę przedstawiciele Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie będą sprzedawać dewocjonalia wykonane przez chrześcijańskie rodziny z Betlejem. W ramach kampanii "SOS dla Ziemi Świętej" możemy wesprzeć, malejącą z roku na rok, obecność chrześcijan w ziemi Zbawiciela. Sytuacja pandemii i związany z tym całkowity brak pielgrzymów postawiła największe wyzwanie, któremu próbują podołać. Kupując ich wyroby możemy mieć doświadczenie obecności Miasta Dawidowego w naszych domach.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę proszeni są parafianie według ustalonej kolejki.
  6. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci przed wyjściem z kościoła. Polecam nowy numer Pielgrzyma.
  7. Pragnę serdecznie podziękować parafianom, którzy posprzątali kościół. Wszystkim dziękuję za dzisiejszą wspólnotę modlitwy i za złożone ofiary.

Intencje Mszy św. / 24. 01. – 31. 01. 2021 /

Niedziela, 24. 01.

7:30     za ++ dziadków z obojga stron

9:00    za ++ Jana Ciechanowskiego - z okazji ur. i Różę Materna - w 7-mą rocz. śm.

10:00 /Bychowo/ za ++ Bernadetę - w 24-tą rocz. śmierci i Jerzego

11:30   za parafian

17:30   w rocz. ślubu Danuty i Stefana Machalińskich - dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże

Poniedziałek, 25. 01.