niedziela, 17 listopada 2019 r. imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Msza św. - niedziela 11:30

Zapowiedzi Wydarzeń

Intencje Mszy św.

Zapowiedzi wydarzeń

Weekend dla Narzeczonych

Narzeczonym którzy planują w najbliższych miesiącach zawarcie związku sakramentalnego, a nie mają ukończonych nauk przedmałżeńskich, polecamy spotkanie weekendowe w Białogórze, w dniach 22 - 24.11.2019. Zgłoszenia: www.ewangelizacjapelplin.pl

33 Niedziela zwykła / 17. 11. 2019 /

1. Dzisiaj przypada dzień modlitw w intencji Polonii i Polaków przebywających za granicą.
  2. Po wieczornej Mszy św. będzie spotkanie rodziców dzieci klas III przygotowujących się do pełnego uczestnictwa w Eucharystii.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie uczestników Kręgu Biblijnego.
  4. W czwartek, w liturgiczne wspomnienie ofiarowania NMP przypada dzień modlitw za Wspólnoty Życia Konsekrowanego – klauzurowe.
  5. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie formacyjne grupę "Słowo i Miłość".
  6. W piątek przypada liturgiczne wspomnienie św. Cecylii. Jest to dzień modlitw za organistów, muzyków, kantorów, psałterzystów oraz za chóry kościelne i schole.
  7. W sobotę podczas wieczornej Mszy św. sprawowany będzie sakrament chrztu św.
  8. W przyszłą niedzielę – ostatnią w roku kościelnym - przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy litanię do Najśw. Serca Jezusowego z Aktem poświęcenia: O Jezu najsłodszy. Za publiczne i wspólnotowe odmówienie tego aktu w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata można uzyskać odpust zupełny.
  9. Do sprzątania kościoła w sobotę proszeni są parafianie według ustalonej kolejki.
  10. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci przed wyjściem z kościoła. Polecam wszystkim Pielgrzyma.
  11. Pragnę serdecznie podziękować parafianom, którzy posprzątali kościół. Wszystkim dziękuję za dzisiejszą wspólnotę modlitwy i za złożone ofiary.

Intencje Mszy św. / 17. 11. – 24. 11. 2019 /

Niedziela, 17. 11.

7:30     za ++ Barbarę i Jana, braci Andrzeja i Jana

9:00     za ++ Stanisława, Otylię, Zbigniewa, Rozalię i Lucynę Wór