środa, 17 października 2018 r. imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Msza św. - niedziela 11:30

Zapowiedzi Wydarzeń

Intencje Mszy św.

Zapowiedzi wydarzeń

Filmy chrześcijańskie

Parafia zapraszana na projekcję filmów do sali kinowej w Gniewinie. Po wakacyjnej przerwie podamy szczegółowy plan.

28 Niedziela zwykła  / 14. 10. 2018 /

1. Dziś w Polsce obchodzony jest Dzień Papieski. Jest to okazja do przypomnienia sobie nauczania św. Jana Pawła II. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do specjalnych puszek na Fundusz Papieski przeznaczony na stypendia dla młodzieży.
  2. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 16,45 dla dzieci i o godz. 17,15 dla dorosłych, a w sobotę i niedzielę o godz. 17,00.
  3. Kartki na „Zdrowaśki” wyłożone są na stoliku. Wypełnione składać będzie można w biurze parafialnym.
  4. W czwartek na godz. 19,00 zapraszam na spotkanie formacyjne młodych, którzy chcą "słuchać i wypełniać".
  5. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Kolekta z niedzieli przeznaczona będzie na cele misyjne.
  6. Rodziców dzieci klas III zapraszam na spotkanie w przyszła niedzielę po wieczornej Mszy św.
  7. Do sprzątania kościoła w sobotę proszeni są parafianie według ustalonej kolejki.
  8. Ministranci rozprowadzają prasę i kalendarze.
  9. Pragnę serdecznie podziękować parafianom, którzy posprzątali kościół. Dziękuję za wykonane prace. Wszystkim dziękuję za dzisiejszą wspólnotę modlitwy oraz za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii.

Intencje Mszy św. / 14. 10. – 21. 10. 2018 /

Niedziela, 14. 10.

7:30    w 40-tą rocz. ślubu Jadwigi i Andrzeja - dziękczynna z prośbą o bł. Boże

9:00    za ++ Barbarę i Jana, braci Andrzeja i Jana

10:00  /Bychowo/  za ++ Leokadię i Michała Boras

11:30   za parafian

17:30   za + Jacka Lieske - w rocz. śmierci

Poniedziałek, 15. 10.

7:00     za ++ Helenę  Mieczysława Steinke

konc.: za dzieci z rodzin Róży św. Joanny Beretty Molla

17:30   za ++ rodziców Marię i Antoniego Pranczke, Józefa, Stanisława, Paulinę i Antoniego Woźniak oraz ++ z rodziny

Wtorek, 16. 10.

7:00    za ++ Gerarda, Stefana i ++ w czyśćcu

17:30  za + Jadwigę Zelewską - z okazji imienin

Środa, 17. 10.

7:00     za ++ Agnieszkę, Alfonsa, Jadwigę i Mariolę

konc.: za + Gertrudę Ewald

17:30   za ++ rodziców Agatę i Leona oraz Józefę i Juliana

18:30 /Bychowo/  w 60-tą rocz. urodzin Ireny z prośbą o zdrowie i opiekę M.B.

Czwartek, 18. 10.

7:00    za ++ ojca Franciszka i teściów Franciszka i Otylię

konc.: za dzieci z rodzin Róży św. Rodziny

17:30  za ++ Lucynę Wór - z okazji urodzin i jej ojca Pawła

konc.: w 20-tą rocz. ślubu Agaty i Mariusza - dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże dla rodziny

Piątek, 19. 10.

7:00    z prośbą o bł. Boże dla członkiń Róży św. Teresy

17:30   w rocz. ślubu Elżbiety i Andrzeja - dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę M. B.

18:30 /Bychowo/ za + Danutę Szwół

Sobota, 20. 10.

7:00     za ++ Augustyna, Brunona, Ireneusza i Andrzeja

konc.: za + Bartosza Blizna - w 2-gą rocz. śmierci