piątek, 29 marca 2024 r. imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

12 grudnia 2013

Spotkanie z Dobromirem "MAKIEM" Makowskim

Spotkanie na pewno zapadnie w pamięci parafian, szczególnie młodzieży. Mieliśmy radość gościć młodego człowiek, autora projektu „Rap Pedagogia” - Dobromira „MAK” Makowskiego. Ten niezwykle sympatyczny, otwarty i inteligentny człowiek dał piękne świadectwo odnalezienia w swoim życiu Jezusa Chrystusa. W dzieciństwie sam mierzył się z wieloma problemami takimi jak utrata rodziców, uzależnienie od narkotyków, kradzieże, pobyt w Domu Dziecka. Był skryty, nie wierzył w siebie ani w to, że kiedykolwiek będzie lepszym człowiekiem. „Byłem marionetką diabła. Takim pędzelkiem, którym malował sobie zły świat na ziemi. Wydawało mi się, że robię dobre rzeczy, a z każdym dniem umierałem.” – mówił. Poznanie odpowiednich ludzi, którzy opowiedzieli mu o Bogu odmieniło jego los. Wtedy już wiedział, że można żyć inaczej. Teraz jego doświadczenie pomaga młodym ludziom zrozumieć co jest dobre a co złe, czego należy unikać aby nie zmarnować swojego czasu. Przestrzega przed popełnianiem jego dawnych błędów jak sięganie po używki czy konflikty z prawem. Dobromir już od pierwszych chwil zjednoczył sobie wszystkich zebranych na sali, jego historia poruszyła do głębi i skłoniła do wielu przemyśleń. Dziękujemy za obecność i polecamy w modlitwach.

Zaiteresowani świadectwem wiary mogą poznać niezwykłe przeżycia z nagrania: http:/www.youtube.com/watch?v=S_Y7yFKFQZA