czwartek, 20 czerwca 2024 r. imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Multimedia

Msza św. - niedziela 11:30
« powrót
09 listopada 2013

50 lat Koła Łowieckiego

50 lat Koła Łowieckiego

W naszym kościele celebrowana była dziękczynna Msza św. z okazji 50-lecia Koła Łowieckiego „Daniel” w Gdańsku z siedzibą w Bychowie. Po wprowadzeniu do świątyni sztandaru Koła, przed rozpoczęciem Eucharystii, Łowczy Zygmunt Piątek przywołał nazwiska zmarłych założycieli i członków, którzy wezwani na apel mieli razem ze zgromadzonymi myśliwymi i ich małżonkami otoczyć ołtarz. Ci, którzy odeszli już na wieczne łowy zostali objęci modlitwą podczas uroczystej Mszy św. ku czci św. Huberta. Liturgia ubogacona była grą sygnalisty. Po Eucharystii myśliwi wykonali sobie pamiątkowe zdjęcia przy ołtarzu św. Huberta.

50 lat Koła Łowieckiego
50 lat Koła Łowieckiego
50 lat Koła Łowieckiego
50 lat Koła Łowieckiego
50 lat Koła Łowieckiego
50 lat Koła Łowieckiego
50 lat Koła Łowieckiego
50 lat Koła Łowieckiego
50 lat Koła Łowieckiego
50 lat Koła Łowieckiego