piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

17 lipca 2013

Kajakowa przygoda

Ministranci naszej parafii, wraz ze swoim opiekunem, ks. Karolem, spędzili trzy dni na spływie kajakowym rzeką Wdą. Start miał miejsce w poniedziałek, 15 lipca br., w Osowie Leśnym. Chłopcy z właściwą sobie, młodzieńczą energią wzięli się za wiosłowanie. Bardzo szybko rozszyfrowali sztukę posługiwania się wiosłem i w dobrej kondycji dopłynęli na pierwszy postój, który miał miejsce na polu namiotowym we Wdeckim Młynie. Drugiego dnia po przepłynięciu kolejnych 20 km dodarli do urokliwego miejsca – Błędna. Meta natomiast miała miejsce w Tleniu. Szczególnym punktem każdego dnia była Eucharystia. Niecodzienna sceneria, śpiew ptaków uzmysławiała uczestnikom, że Bóg jest Stwórcą tego pięknego świata i wszędzie można dostrzec Jego obecność. Wszyscy wrócili do domów wypoczęci i pełni wrażeń.

Kajakowa przygoda